Rodziny – na rowery!

poniedziałek 3 września 2018
  • 19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 września 2018
Gdzie: Katowice
Jeżeli lubicie jeździć na rowerach, ta impreza jest dla Was. Całe rodziny, starsi i młodsi miłośnicy dwóch kółek mogą wziąć udział w 19. Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym. Każdy uczestnik wybiera trasę według uznania. Na zakończenie odbędzie się piknik z kabaretem Rak.

Rajd odbędzie się ścieżkami rowerowymi Katowic. Przejazd nie jest na czas, każdy uczestnik wybiera jedną trasę dostępną spośród kilku. Zapisy będą odbywać się w godz. 11-12 w wybranych punktach startowych. Dostępnych jest 8 tras. Start planowany jest na godz. 12 (za wyjątkiem Os. Tysiąclecia – start o 11.30). Na mecie rajdu (Dolina Trzech Stawów) odbędzie się piknik, który poprowadzi Krzysztof Respondek. Po dawce ruchu nie zabraknie dawki śmiechu z kabaretem Rak. Przygotowano również nagrody dla uczestników rajdu, m.in. dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najliczniejszej rodziny, o tym samym nazwisku.

19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września. Punkty startowe oraz mapy tras przejazdu znajdziecie na stronie wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Piknik odbędzie się na Campingu 215, przy ul Trzech Stawów w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów, nowy plan lekcji… i z górki. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Czy wiecie, że jeśli w ciągu kilku miesięcy nie powtarzamy informacji (jak np. tabliczka mnożenia), to najpewniej będziemy mieli trudność w przypomnieniu sobie wyniku 7 x 8 już po kilku tygodniach. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?