Rodziny – na rowery!

poniedziałek 3 września 2018
  • 19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 września 2018
Gdzie: Katowice
Jeżeli lubicie jeździć na rowerach, ta impreza jest dla Was. Całe rodziny, starsi i młodsi miłośnicy dwóch kółek mogą wziąć udział w 19. Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym. Każdy uczestnik wybiera trasę według uznania. Na zakończenie odbędzie się piknik z kabaretem Rak.

Rajd odbędzie się ścieżkami rowerowymi Katowic. Przejazd nie jest na czas, każdy uczestnik wybiera jedną trasę dostępną spośród kilku. Zapisy będą odbywać się w godz. 11-12 w wybranych punktach startowych. Dostępnych jest 8 tras. Start planowany jest na godz. 12 (za wyjątkiem Os. Tysiąclecia – start o 11.30). Na mecie rajdu (Dolina Trzech Stawów) odbędzie się piknik, który poprowadzi Krzysztof Respondek. Po dawce ruchu nie zabraknie dawki śmiechu z kabaretem Rak. Przygotowano również nagrody dla uczestników rajdu, m.in. dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najliczniejszej rodziny, o tym samym nazwisku.

19. Rekreacyjny Rajd Rowerowy odbędzie się 8 września. Punkty startowe oraz mapy tras przejazdu znajdziecie na stronie wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Piknik odbędzie się na Campingu 215, przy ul Trzech Stawów w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?