Planszówki 320 metrów pod ziemią

poniedziałek 3 września 2018
  • Planszówki 320 m pod ziemią to nie lada gratka dla fanów tego typu gier (fot. mat. oragnizatora)
    Planszówki 320 m pod ziemią to nie lada gratka dla fanów tego typu gier (fot. mat. oragnizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 października 2018
Gdzie: Zabrze
Zapowiada się niesamowita przygoda dla fanów gier planszowych. 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido będzie można zagrać w niezwykłe gry, a wszystko w niespotykanej atmosferze i miejscu. Dobra zabawa gwarantowana !

Noc gier planszowych już po raz 2 zagości w zabrzańskiej kopalni. Głęboko pod ziemią miłośnicy planszówek będą mogli przeżyć niesamowitą przygodę. Stworzą cywilizacje, zbudują państwa, odkryją starożytne lochy i powalczą o zwycięstwo. Organizatorzy : Kopalnia Guido oraz Silesia on Board przygotowali niezwykłe gry w niesamowitej atmosferze.

W planszówki będzie można zagrać 6 października, 320 metrów pod ziemią, w Strefie K8 w Kopalni Guido (ul. 3 Maja) w Zabrzu. Zjazd na dół odbędzie się o godz.17. Do gry zawodnicy przystąpią o godz.18, a zakończą o 2 w nocy. Bilety w cenie 15 zł. są do nabycia w kasach lub na stronie.

O szczegółach wydarzenia przeczytacie na stronie kopalniaguido.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?