Planszówki 320 metrów pod ziemią

poniedziałek 3 września 2018
  • Planszówki 320 m pod ziemią to nie lada gratka dla fanów tego typu gier (fot. mat. oragnizatora)
    Planszówki 320 m pod ziemią to nie lada gratka dla fanów tego typu gier (fot. mat. oragnizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 października 2018
Gdzie: Zabrze
Zapowiada się niesamowita przygoda dla fanów gier planszowych. 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido będzie można zagrać w niezwykłe gry, a wszystko w niespotykanej atmosferze i miejscu. Dobra zabawa gwarantowana !

Noc gier planszowych już po raz 2 zagości w zabrzańskiej kopalni. Głęboko pod ziemią miłośnicy planszówek będą mogli przeżyć niesamowitą przygodę. Stworzą cywilizacje, zbudują państwa, odkryją starożytne lochy i powalczą o zwycięstwo. Organizatorzy : Kopalnia Guido oraz Silesia on Board przygotowali niezwykłe gry w niesamowitej atmosferze.

W planszówki będzie można zagrać 6 października, 320 metrów pod ziemią, w Strefie K8 w Kopalni Guido (ul. 3 Maja) w Zabrzu. Zjazd na dół odbędzie się o godz.17. Do gry zawodnicy przystąpią o godz.18, a zakończą o 2 w nocy. Bilety w cenie 15 zł. są do nabycia w kasach lub na stronie.

O szczegółach wydarzenia przeczytacie na stronie kopalniaguido.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów, nowy plan lekcji… i z górki. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Czy wiecie, że jeśli w ciągu kilku miesięcy nie powtarzamy informacji (jak np. tabliczka mnożenia), to najpewniej będziemy mieli trudność w przypomnieniu sobie wyniku 7 x 8 już po kilku tygodniach. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?