Jesienny webinar o efektywnej nauce

czwartek 6 września 2018
  • Jesienny webinar z LuckyMind to spotkanie rodziców, uczniów ze specjalistką, która podpowie m.in. jak ćwiczyć umysł, jak szybciej zapamiętywać (fot. pixabay)
    Jesienny webinar z LuckyMind to spotkanie rodziców, uczniów ze specjalistką, która podpowie m.in. jak ćwiczyć umysł, jak szybciej zapamiętywać (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 10 września 2018
Gdzie: Śląsk
Chcecie przekonać się, jak działa pamięć, na czym polega trening mózgu, jak poprawić koncentrację i kreatywność? Na te i wiele innych pytań otrzymacie odpowiedzi podczas spotkana internetowego z trenerem technik pamięciowych z LuckyMind.

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się webinary, czyli transmisje internetowe prowadzone i realizowane za pomocą technologii webcast. Z takiej opcji korzysta również Ewa Bensz-Smagała, pedagog, trener technik pamięciowych, doradca zawodowy i właścicielka chorzowskiej firmy LuckyMind. 10 września o godz. 19 specjalistka zaprasza na jesienne internetowe spotkanie wszystkich rodziców i uczniów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat umysłu, technik pamięciowych, treningu mózgu: - Będziemy rozmawiać o procesie zapamiętywania – o tym, jak to się dzieje, że pamiętamy tylko niektóre informacje, a inne zapominamy, a także o sposobach uczenia się za pomocą mnemotechnik i prostych metodach planowania nauki i powtarzania materiału – zachęca.

Jesienny webinar o efektywnej nauce odbędzie się w poniedziałek 10 września o godz. 19. Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisów można dokonywać na stronie luckymind.pl.

Więcej o ćwiczeniach umysłu, sposobach uczenia się i szybkiego zapamiętywania, przeczytanie w naszym artykule: "Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować".

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?