Sportowo i zdrowo na rodzinnym festynie

czwartek 6 września 2018
Kiedy: 
  • piątek 14 września 2018
Gdzie: Katowice
Będzie sportowo: karate, pokazy taneczne, street workout. Będzie o zdrowiu: pierwsza pomoc i porady fizjoterapeutyczne. A przede wszystkim będzie wesoło: animacje i zabawy. To wszystko na festynie rodzinnym „Aktywne Osiedle”.

Na festynie możemy liczyć na szereg atrakcji sportowych, artystycznych, prozdrowotnych oraz kulinarnych. Impreza rozpocznie się o godz. 15 występem Mażoretek zespołu Akcent. Dowiemy się, jak udzielać pierwszej pomocy, będzie można też skorzystać z porad fizjoterapeuty. Sztuki walki wywodzące się z Japonii zaprezentuje Oyama Karate, a tego, jak korzystać z siłowni na wolnym powietrzu, podpowie trener personalny Alibi Lila Bienek. Odbędą się również zawody w podciąganiu na drążku. O czworonożnych pupilach będzie można porozmawiać z Passionblog Kasią i Kornelią. Najmłodsi uczestnicy będą mogli pobawić się z Egurrola Dance Studio. Nie zabraknie ciekawych animacji, zabaw i malowania buziek. Festyn zakończy pokaz street workout (godz.19).

Festyn rodzinny „Aktywne Osiedle” odbędzie się 14 września, w godz. 15-19 na osiedlu Kokociniec w Katowicach (okolice ul. Kruczej 82 – ul. Kijowskiej 97 oraz ul. Wybickiego). O szczegółach festynu przeczytacie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?