Strażak Sam i HelioSówki

piątek 7 września 2018
  • Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
    Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 16 września 2018
Filmowe Poranki w kinie Helios, to nie tylko najlepsze bajki, ale również animacje, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami. Podczas najbliższego Poranku dzieci spotkają się ze Strażakiem Samem.

Poranek w kinie Helios odbędzie się 16 września o godz. 10.30 w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6  w C.H. Pogoria). Tego dnia dzieci obejrzą zestaw bajek z serii „Strażak Sam cz. 5” i wezmą udział w licznych atrakcjach w holu kina. Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi i nagrodami. Ponadto uczestnicy mogą wziąć udział w nowej zabawie „Łamigłówki HelioSówki!”, która polega na rozwiązywaniu zagadek, wymagające spostrzegawczości, refleksu, sprawności. Na każdym spotkaniu będą do zdobycia pieczątki, a po zebraniu 8 czekać będzie odznaka HelioSówki. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowane są również upominki.

Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Dźwięk na sali kinowej jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a światła są lekko przyciemnione, dlatego mali widzowie mają większy komfort oglądania.

Kolejne Filmowe Poranki w kinie Helios odbywać się będą w co drugą niedzielę miesiąca o godz. 10.30. Więcej przeczytacie na stronie kina.

 

Kategoria: Wydarzenia