Akademia Duckie Deck po raz kolejny w Katowicach

piątek 7 września 2018
  • Akadamie Duckie Deck po raz kolejny gości w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Akadamie Duckie Deck po raz kolejny gości w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 22 września 2018 - niedziela 23 września 2018
Gdzie: Katowice
Ciekawie zorganizowana przestrzeń do twórczej zabawy bez ograniczeń i swobodnej nauki. Udział w warsztatach nie jest zwykłą zabawą. Dziecko może np. stać się twórcą prostych animacji.

Wyjątkowy pomysł na rodzinny weekend. Różne strefy dostępne dla każdego. Zapisy na warsztaty w Katowicach ruszają już w poniedziałek 10 września. Pozostałe strefy są otwarte bez zapisów, przez cały czas trwania wydarzenia. Nie zabraknie miejsca dla maluchów. Będą niezwykłe, interaktywne stanowiska, w których znajdziecie m.in.: Smartscope - mikroskop w telefonie, Dash - niebieski robot grający na cymbałkach, Cubetto - drewniany robot uczący programowania. Ozoboty - roboty kodowane kolorami. Makey Makey - zagraj na swoim imieniu. Zoomer - interaktywny dalmatyńczyk, reagujący na polecenia słowne i gesty. Cardboard – gogle z wirtualną rzeczywistością. Wspólnie z dzieckiem będzie można poznać i testować pobudzające wyobraźnię najnowsze produkty dla najmłodszych.

Akademia odbędzie się 22-23 września od godz. 11 w Międzynarodowe Centrum Kongresowym w Katowicach, przy placu Sławika i Antalla 1. Udział w imprezie jest bezpłatny. Na warsztaty obowiązują zapisy na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia