Jak przygotować zdrowe gofry?

poniedziałek 10 września 2018
Kiedy: 
  • niedziela 23 września 2018
Gdzie: Chorzów
Tęsknicie już za wakacjami? Te warsztaty przeniosą Was w świat letnich smaków. A wszystko zdrowo, smacznie i bardzo pomysłowo. W Centrum Kulinarnym dzieci i rodzice nauczą się robić najlepsze gofry na świecie.

Wszystko pod czujnym okiem Szefowej Kuchni – Kingi Bałazy, która pokaże, co zrobić, aby lato trwało cały rok. Podczas rodzinnych warsztatów będzie można zgłębić tajniki przygotowania idealnych, wakacyjnych gofrów.

3 słodkie pomysły

Na zajęciach zostaną przygotowane gofry oraz wegański koktajl. Wśród oryginalnych pomysłów będą: gofry z batatów z pieczonym rabarbarem i cynamonem, gofry z kokosową bitą śmietaną, wanilią, truskawkami i syropem z czarnego bzu oraz gofry orkiszowe z nutellą z daktyli. Dowiecie się również skąd pochodzą chrupiące wafelki i z czym smakują najlepiej.

2 razy S – samodzielność i savoir-vivre

Warsztaty to również wiedza, o zdrowym odżywianiu, nauka dobrych manier i savoir-vivre’u, zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni. Mali kucharze nabiorą odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie oraz w zespole. Eksperymenty kulinarne pobudzą ich kreatywne oraz wyobraźnię. W efekcie dzieci bez problemu będą potrafiły przygotować samodzielny posiłek.

Zwieńczenie warsztatów

Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólna, rodzinna uczta przygotowanych deserów, bo nic tak nie poprawia apetytu, jak miła atmosfera i towarzystwo rodzica. Każdy mały mistrz otrzyma również certyfikat z podpisem Szefowej Kuchni.

Warsztaty „Zdrowe Gofry” odbędą się 23 września w godz. 11-14 w Centrum Kulinarnym w Chorzowie (ul Adamieckiego 8). Udział w warsztatach to koszt 75 zł (rodzic i dziecko). Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 795 412 915. O szczegółach przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia