Bajtle przy planszy

środa 12 września 2018
  • „Bajtle przy planszy” to cykl środowych spotkań w Gryfnym Graniu (fot. mat. organizatora)
    „Bajtle przy planszy” to cykl środowych spotkań w Gryfnym Graniu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 12 września 2018 - środa 26 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Planszówki to doskonała alternatywa dla telewizji, komputera i telefonu. Gry rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania i podejmowania decyzji. Środowe „Bajtle przy planszy”, to spotkania, które przeniosą dzieci w fascynujący świat gier.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Kolorowy świat gier rozbudzi wyobraźnię, rozwinie spostrzegawczość, logiczne myślenie. Dzieci nauczą się podstaw strategii, a wszystko w towarzystwie śmiechu i dobrej zabawy. Kto wyprzedzi przeciwników i pierwszy zdobędzie sałatę? Czy uda się pomóc myszkom w opałach? Kto się nie boi i przegoni potwory do szafy? Czy znajdzie się mistrz spostrzegawczości? Wasze dzieci zagrają w wiele ciekawych gier, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Celem zajęć jest popularyzacja gier planszowych wśród maluchów i pokazanie, że istnieje wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu, a życie nie kończy się w momencie rozładowania telefonu.

Zajęcia startują już 12 września i będą odbywać się w każdą środę w godz. 16.30-18 w Gryfnym Graniu (ul. Korfantego 8) w Katowicach. Koszt pojedynczych zajęć to 8 zł. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 798 807 601. Nie zapomnijcie o butach na zmianę.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Czy wiecie, że jeśli w ciągu kilku miesięcy nie powtarzamy informacji (jak np. tabliczka mnożenia), to będziemy mieli trudność w przypomnieniu sobie wyniku 7 x 8. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?