Hotel Transylwania w Katowicach

piątek 14 września 2018
  • Fani "Hotelu Transylwania" będą mogli spotkać się z bohaterami filmu już 15 września (fot. mat. organizatora)
    Fani "Hotelu Transylwania" będą mogli spotkać się z bohaterami filmu już 15 września (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 15 września 2018
Gdzie: Katowice
„Hotel Transylwania” to animowany hit ostatnich lat. Już niedługo premiera trzeciej części. Zanim ją zobaczycie możecie osobiście spotkać się z Drakulą i jego przyjaciółmi. Specjalny piętrowy autobus zabierze dzieci w świat przygód i wielu atrakcji.

Przygody sympatycznego Draka i jego paczki już 12 października po raz trzeci zagoszczą na ekranach kin. W ramach odpoczynku od pracy w Hotelu, ekipa wybierze się w podróż ekskluzywnym statkiem. Niestety wycieczka szybko stanie się wakacjami z koszmarów. Tuż przed premierą fani zabawnych wampirów mogą przeżyć z nimi niezapomniany rejs i przygodę. Już 15 września Dracula i jego kompani przyjadą do Katowic.

Spotkanie z Drakulą, Mavis, Frankensteinem i Mumią

Podróż rozpocznie się od wydania paszportu w biurze podróży. To w nim dzieci będą zbierać specjalne pieczątki. W Gabinecie Transformacji spotkają Frankensteina, który pomoże im przejść upiorną metamorfozę. Efekty będzie można uwiecznić w fotobudce. Stamtąd kolorowy, piętrowy autobus zabierze dzieci w podróż z Mavis. Pierwszym przystankiem będzie statek, a na nim sam Dracula. Następnie na plaży spotkają Mumię, z którą obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę i wypiją pyszne owocowe drinki. Nie zabraknie również gier, konkursów i animacji.

Pocztówka z podróży przepustką do wakacji

Na każdym przystanku dzieci będą miały wbijane specjalne pieczątki, które umożliwią im udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem będzie wykonanie pocztówki z podróży. Autorzy najpiękniejszej karty otrzymają 5000 zł na wakacje.

Bohaterowie przerażająco śmiesznej animacji opanują Katowice 15 września, w godz. 11-18, w Centrum Handlowym 3 Stawy (ul. Pułaskiego).

Kategoria: Wydarzenia