Zostań artystą z Gryfną Akademią Artystyczną

piątek 14 września 2018
  • Warsztaty artystyczne prowadzone w Gryfnym Graniu skierowane są do dzieci od lat 7 (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty artystyczne prowadzone w Gryfnym Graniu skierowane są do dzieci od lat 7 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 17 września 2018 - poniedziałek 24 września 2018
Gdzie: Katowice
W każdym dziecku drzemie mały artysta, wystarczy odrobina pomocy, aby ukształtować swój własny styl i gust. Warsztaty w Gryfnym Graniu pomogą rozwinąć umiejętności malarskie oraz rysunkowe. Dzieci na zajęciach wcielą się w ilustratora, designera oraz rzeźbiarza.

Podczas zajęć, pod czujnym okiem fachowca, dzieci stają się artystami. Rozwijają umiejętności rysunkowe, malarskie i rzeźbiarskie. Na zajęciach poznają również twórczość konkretnego artysty, uczą się kierunków i stylów sztuki. Pozwoli to na swobodne kształtowanie własnego „ja”, opinii i obserwacje sztuki w kameralnej atmosferze. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co zapewnia indywidualny kontakt nauczyciela z każdym uczniem.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 lat. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały plastyczne i narzędzia. Już 17 i 24 września dzieci i rodzice mogą zapoznać się z zajęciami. Koszt to 10 zł za jeden kurs. Od października zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu - w poniedziałki, w godz. 17-18. Koszt to 25 zł za pojedyncze zajęcia lub 80 zł za karnet (4 zajęcia). Zapisy i informacje uzyskacie pod numerem tel. 798 807 601.

Gryfną Akademię Artystyczną znajdziecie w Gryfnym Graniu mieszczącym się przy ul. Korfantego 8 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia