Food trucki ponownie na rudzkim Rynku

poniedziałek 17 września 2018
  • Zlot food trucków to możliwość skosztowania potraw z różnych stron świata (fot. mat. organizatora)
    Zlot food trucków to możliwość skosztowania potraw z różnych stron świata (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 21 września 2018 - niedziela 23 września 2018
Popularne ciężarówki z jedzeniem z różnych stron świata, konkursy i nowa atrakcja: strefa fun & chill dla wszystkich - tak zapowiada się Inwazja Food Trukców, która po raz kolejny odbędzie się na rudzkim Rynku.

W najbliższy weekend 21-23 września odbędzie się kolejna w tym roku Inwazja Food Trucków w Rudzie Śląskiej. Wozy z jedzeniem z całej Polski będą kusić zapachem i smakiem przez cały weekend. Wszyscy goście znajdą tu nietypowe smakołyki i oryginalne potrawy z różnych stron świata. Dla dzieci czekać będą zdrowe, naturalne napoje i uwielbiane przez wszystkich lody rzemieślnicze. W programie także nowa, wyjątkowa strefa chillout oraz pyszne konkursy.

Food trucki będą serwować dania w piątek (21 września) w godz. 16-22, w sobotę (22 września) w godz. 12-22, w niedzielę (23 września) w godz. 12-20. Impreza odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu