Wege Festiwal dla młodszych i starszych

czwartek 20 września 2018
  • Wege Festiwal to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w zdrowe, naturalne produkty od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
    Wege Festiwal to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w zdrowe, naturalne produkty od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 23 września 2018
Gdzie: Katowice
Certyfikowane, nietestowane na zwierzętach wegańskie kosmetyki ekologiczne, ręcznie robione gadżety, produkty naturalne, tradycyjne, bio i eko - wszystko dostępne na Wege Festiwalu.

Na najmłodszych gości czekać będą stoiska z naturalnymi owocowymi i warzywnymi sokami - bez cukru i chemii, a także tradycyjne lody rzemieślnicze.  Ciekawe co dzieci powiedzą na połączenie miodu z truskawkami i odrobiną chili? Takie nietypowe zestawy będzie można skosztować na stoiskach z wysokogatunkowymi miodami z polskich pasiek. Nie zabraknie specjalistów od dań z makaronem. Czekać tu będzie mnóstwo warzyw i przypraw. Dla starszych gości obecna będzie winnica ze śląska zajmująca się produkcją win regionalnych metodami tradycyjnymi i minipalarnia z pyszną, aromatyczną kawą. Będzie też okazja do zdegustowania takich specjałów jak: kremowe hummusy, aromatyczne falafele, słodkie baklawy, dodające energii zielone koktajle, bezmięsne burgery czy wegańskie ciasta. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wege Festiwal odbędzie się 23 września od godz. 12 w Katowicach w Galerii Szyb Wilson przy ul. Oswobodzenia 1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu