Rodzinna wędrówka pełna niespodzianek

poniedziałek 24 września 2018
  • Spacerownik teatralny, to rodzinna wycieczka, na którą zaprasza teatr Ateneum (fot. mat. organizatora)
    Spacerownik teatralny, to rodzinna wycieczka, na którą zaprasza teatr Ateneum (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 30 września 2018
Gdzie: Katowice
Nietypowa zabawa, twórcza i tajemnicza wyprawa, w której odkrywanie i poszukiwanie ciekawych, teatralnych miejsc Katowic, będzie nie lada gratką dla całych rodzin. Tutaj dzieci zabiorą na spacer dorosłych.

Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach zaprasza na kolejny, unikalny „Spacerownik teatralny” pt. „Złap Marzenie", w którym każdy będzie mógł odkryć nieznane bogactwa i formy teatralne Katowic. Oryginalna i bardzo aktywna forma spędzenia czasu przygotowana jest dla dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo itp.). Ten pełen niespodzianek i twórczych zabaw spacer po kilku teatralnych miejscach Katowic zadziwi każdego małego odkrywcę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9 -15, pod numerami tel. 32 253 79 26, 32 602 92 55, lub mailowe: edukacja@ateneumteatr.pl. Należy podać liczbę osób, których rezerwacja dotyczy oraz telefon kontaktowy.

Spacer rozpocznie się 30 września o godz. 15. Uczestnicy ruszą spod Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” (ul. Św. Jana 10).

Kategoria: Wydarzenia