Szafing dziecięcy

czwartek 27 września 2018
  • Szafing dziecięcy to świetna okazja do zakupu jesienych ubranek dla dzieci (fot. Marek Wesołowski)
    Szafing dziecięcy to świetna okazja do zakupu jesienych ubranek dla dzieci (fot. Marek Wesołowski)
  • Szafing dziecięcy odbędzie się 6 października w PKZ (fot. Marek Wesołowski)
    Szafing dziecięcy odbędzie się 6 października w PKZ (fot. Marek Wesołowski)
  • Podczas wydarzenie nie zabraknie konkursów, zabaw i warsztatów dla dzieci (fot. Marek Wesołowski)
    Podczas wydarzenie nie zabraknie konkursów, zabaw i warsztatów dla dzieci (fot. Marek Wesołowski)
Kiedy: 
  • sobota 6 października 2018
Zmiana pory roku to również zmiany w dziecięcej garderobie i związane z tym wydatki, które nie jednemu rodzicowi spędzają sen z powiek. Mamy dla Was idealne rozwiązanie na oszczędzenie pieniędzy - „Szafa dzieciaka”. Wydarzenie to kiermasz ubranek dziecięcych i akcesoriów połączony z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych.

Nadeszła jesień, a w Waszych dziecięcych szafach zalega sterta ubrań z przykrótkimi nogawkami i rękawami, czekają Was spore wydatki? Szafing to doskonała okazja do zakupu ubrań, butów, ale również różnego rodzaju dziecięcych gadżetów, zabawek i akcesoriów za niewielkie pieniądze. W czasie, gdy dorośli zajmą się dziecięcymi szafami, ich pociechy nie będą miały czasu na nudę. Przygotowano specjalnie na tę okazję bawialnie oraz warsztaty artystyczne. Dzieci będą mogły posłuchać kameralnego koncertu muzyki rozrywkowej w wykonaniu Viva Flamenco (bilet 10 zł) lub zobaczyć film „Krzysiu, gdzie jesteś?” lub „Bella i Sebastian 3” (bilet 12 zł). Na warsztatach plastycznych poznają malarstwo wielkoformatowe (od 7 lat), stworzą barwne obrazy na szkle (od 4 lat z opiekunem, od 7 lat bez opiekuna) oraz szklane mozaiki (od 7 lat). Na warsztaty plastyczne wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w punkcie informacyjnym, w dniu imprezy. Na zajęcia zabieramy własne fartuszki ochronne.

Szafing dziecięcy odbędzie się 6 października w godz. 10-16 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Plac Wolności).

Dokładny harmonogram imprezy znajdziecie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia