Tomek i przyjaciele zapraszają do zabawy

czwartek 27 września 2018
  • Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 4" (fot. mat. prasowe)
    Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 4" (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • niedziela 30 września 2018
Tym razem kino Helios w ramach Filmowych Poranków zaprasza do obejrzenia pięciu bajek z serii „Tomek i Przyjaciele”. Na filmach nie kończy się jednak oferta kina. Konkursy z nagrodami, kącik z kolorowankami, malowanie buziek – to dodatkowe atrakcje.

Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Dźwięk na sali kinowej jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a światła są lekko przyciemnione, co z pewnością przypadnie do gustu takim maluchom. Dodatkowym atutem najbliższego Poranka Filmowego będzie jego bohater - lubiana przez wszystkie dzieci ciuchcia Tomek i jego przyjaciele. Zagoszczą oni na ekranie kina Helios w Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria, przy ul. Jana III Sobieskiego 6) 30 września o godz. 10.30. To spotkanie i każde kolejne będzie połączone z  kilkunastominutowymi konkursami. Dzieci będą też mogły pomalować sobie buzie i pobawić w specjanie do tego celu przygotowanym kąciku.

Kolejne Filmowe Poranki odbywać się będą w co drugą niedzielę miesiąca o godz. 10.30.

Więcej przeczytacie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia