Interaktywne show w kinie

środa 16 stycznia 2019
  • Teraz dzieci będą mogły porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini na żywo (fot. mat. organizatora)
    Teraz dzieci będą mogły porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini na żywo (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 26 stycznia 2019
  • niedziela 27 stycznia 2019
Kultowa bohaterka stacji MiniMini+ przedłuża świętowanie swoich urodzin! Podczas interaktywnego show w Multikinie dzieci poznają różne tradycje urodzinowe i zaśpiewają solenizantce „Sto lat”, będą mogły też opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach.

Pomysłodawcami i realizatorami projektu są: stacja MiniMini+, sieć kin Multikino, a także firma Verne Vision. Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mają wpływ na to, co się wydarzy na dużym ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie, a technologia Anivatar pozwala na animowanie i dubbingowanie Rybki MiniMini na żywo.

Pokazy w naszym regionie odbędą się 26 stycznia w Multikinie w Katowicach (Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30) i 27 stycznia w Multikinie w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Seanse odbywać się będą zawsze o godz. 11. Ceny biletów: normalny - 35 zł, ulgowy - 29 zł, z kartą Rodzina do Kina (dorośli i dzieci) - 29 zł. Bilety w sprzedaży już niebawem w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie