Nie cuduj! Nie biegaj! Nie hałasuj! – warsztaty familijne

poniedziałek 15 października 2018
  • „Nie ruszaj", „Nie biegaj", „Nie hałasuj", „Nie cuduj"… to intrygujące tytuły warsztatów dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat i ich opiekunów (fot. pixabay)
    „Nie ruszaj", „Nie biegaj", „Nie hałasuj", „Nie cuduj"… to intrygujące tytuły warsztatów dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat i ich opiekunów (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 4 listopada 2018
  • wtorek 4 grudnia 2018
Gdzie: Gliwice
Wracają cieszące się dużą popularnością warsztaty prowadzone przez reżysera Bartosza Kurowskiego. Dużo zamieszania, bałaganu, inspiracji, kreatywnych poszukiwań, ruchu, radości i szaleństwa inspirowanego sztuką współczesną i jej niepokornymi twórcami – tak można je w skrócie opisać.

Cykl warsztatów o intrygujących tytułach „Nie ruszaj", „Nie biegaj", „Nie hałasuj", „Nie cuduj"… skierowany jest do dzieci w wieku u od 3 do 5 lat i ich opiekunów.

Co Was czeka?

Paradoksalnie: dużo zamieszania, bałaganu, inspiracji, kreatywnych poszukiwań, ruchu, radości i szaleństwa inspirowanego sztuką współczesną i jej niepokornymi twórcami. Autorem cyklu i prowadzącym warsztaty jest Bartosz Kurowski, pedagog i reżyser (m.in. spektaklu „W kole”), autor cieszących się dużym zainteresowaniem warsztatów dla najmłodszych dzieci TUP TUP we Wrocławskim Teatrze Lalek.

Kiedy i gdzie?

4 listopada, o godz. 11 i 15 odbędą się warsztaty pt. „Nie podglądaj!” Inspiracją warsztatów jest fotografka Mary Ellen Mark. 9 grudnia, o godz. 15 będzie można wziąć udział w warsztatach pt. Nie cuduj!” Inspiracją warsztatów jest reżyser Jan Dorman. Zajęcia trwają 60 minut, odbywają się na Scenie Mikro Teatru Miejskiego w Gliwicach (wejście od ul. Opawskiej). Bilety są w cenie 15 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Widzów pod numerem tel. 32 230 49 68; pn.–pt., godz. 8-16 lub na adres e-miał: bow@teatr.gliwice.pl.

Kategoria: Wydarzenia