Warsztaty w Dobrym Klimacie

środa 24 października 2018
  • „Dobry klimat” to pawilon zbudowany z drewna, słomy i innych naturalnych materiałów, znajduje się na katowickim Rynku (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
    „Dobry klimat” to pawilon zbudowany z drewna, słomy i innych naturalnych materiałów, znajduje się na katowickim Rynku (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
Kiedy: 
  • sobota 27 października 2018
Gdzie: Katowice
Na warsztatach będzie można zbudować.... aparat fotograficzny. Do tego celu posłużą... odpady. Gdy aparat będzie gotowy, przyjdzie czas na stworzenie swoich pierwszych unikatowych negatywów podczas pleneru w centrum Katowic.

„Dobry klimat” , bo tak nazywa się pawilon zbudowany z drewna, słomy i innych naturalnych materiałów, znajduje się na katowickim Rynku. Organizowane są tu warsztaty dla całych rodzin. Ich uczestnicy dowiedzą się, jak ponownie wykorzystać odpady. To, co wydaje się śmieciem (np. metalowe puszki, opakowania lub pudełka), posłuży do wykonania aparatu fotograficznego. Będzie można również wywołać zdjęcia w plenerowej ciemni fotograficznej. Osoby biorące udział w warsztatach proszone są o zabranie ze sobą metalowej, zamykanej puszki niewielkich rozmiarów (np. po herbacie, kawie, przyprawach, itd.).

Warsztaty odbędą się 27 października o godz. 10 w pawilonie „Dobry klimat” na Rynku w Katowicach. Udział jest bezpłatny. Liczba uczestników - ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: kaem.management@gmail.com.  Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

 

Kategoria: Wydarzenia