Halloween na sportowo

poniedziałek 29 października 2018
  • Halloween na sportowo odbędzie się 3 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
    Halloween na sportowo odbędzie się 3 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 3 listopada 2018
Gdzie: Sosnowiec
Halloween na sportowo? - to możliwe. Wśród atrakcji dla całych rodzin znajdziecie: treningi na trampolinach, hip hop, piłkę nożną, czy też miniolimpiadę. Dodatkowo warsztaty plastyczne, „upiorne” makijaże, konkursy na najlepsze przebranie i mnóstwo zabawy. Wstęp wolny.

Impreza Halloweenowa przeznaczona jest dla całych rodzin. Dzieciaki poskaczą na trampolinach, potrenują w rytmach hip-hopu. Energię będzie można rozładować ćwicząc zumbę. Miłośnicy piłki nożnej potrenują z drużyną z Zagłębia Sosnowiec. Na koniec rodzice wraz z dziećmi będą mogli spróbować swoich sił w miniolimpiadzie (zapisy od godz.10). Dla uczestników przygotowano medale i nagrody.

Jeżeli Halloween to nie może zabraknąć „strasznych” postaci. Dzieci będą mogły zrobić sobie „upiorny” makijaż. Odbędzie się również konkurs na straszny strój. Wśród dodatkowych atrakcji: warsztaty kreatywne i plastyczne oraz mnóstwo zabawy i konkursów z animatorami.

Impreza odbędzie się 3 listopada w godz. 10–14 w Hali Widowiskowo–Sportowej (ul. Braci Mieroszewskich 91) w Sosnowcu. Plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Sportowe Halloween realizowane jest w ramach programu „Bliżej siebie”. Celem projektu jest przede wszystkim pogłębienie relacji rodzic-dziecko i wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu.

Kategoria: Wydarzenia