Moda, zabawki, akcesoria na targach Trends 4 Kids

wtorek 30 października 2018
  • Na targach Trends 4 Kids będzie można kupić ozdoby, gadżety, ubranka i inne produkty dla dzieci (fot. mat. organizatora)
    Na targach Trends 4 Kids będzie można kupić ozdoby, gadżety, ubranka i inne produkty dla dzieci (fot. mat. organizatora)
  • Trends 4 Kids odbędą się 10 listopada w Arenie Gliwice (fot. mat. organizatora)
    Trends 4 Kids odbędą się 10 listopada w Arenie Gliwice (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 10 listopada 2018
Gdzie: Gliwice
Po raz pierwszy na Śląsku odbędą się Targi Trends 4 Kids. Znajdziecie tu oryginalne, dobre jakościowo produkty: ubranka, zabawki, akcesoria dla najmłodszych. Dzieciaki spędzą kreatywnie czas w strefie zabaw, a rodzice wysłuchają ciekawych wykładów. To dokonała okazja do zakupu wyjątkowych świątecznych prezentów.

Trends 4 Kids gościły do tej pory w Krakowie, a 10 listopada zawitają do Gliwic. Targi dedykowane są obecnym, jak i przyszłym rodzicom, którzy cenią jakość, produkty hand made, nowoczesny design oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Moda, akcesoria, zabawki

W strefie sprzedażowej zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek, najmodniejsze propozycje ubrań jesienno-zimowych, dekoracje do pokoików dziecięcych i wiele innych. Czekają na Was atrakcyjne rabaty i fachowe porady.

Edukacja, warsztaty, konsultacje

Arena Gliwice tego dnia zamieni się w centrum edukacyjne dla rodziców. W strefie świadomego rodzica będzie można wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach. Wśród poruszanych tematów będą m.in. kreatywne wspieranie rozwoju dziecka, emocje w komunikacji z dzieckiem, bezpieczna podróż, pozytywna dyscyplina. Przyszłe mamy zaczerpną informacji o diecie w ciąży, o przygotowaniu ciała do porodu, czy też o podstawach chustonoszenia. To doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin. Strefa będzie czynna cały dzień.

Zabawa i chillout

W tej przestrzeni dzieci bezpłatnie będą mogły skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, warsztatów i zabaw. Z pewnością zabraknie czasu na nudę - będzie kolorowo, pomysłowo i inspirująco. Po licznych atrakcjach i emocjach będzie można odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chilloutu.

Targi Trends 4 Kids odbędą się 10 listopada w godz. 10-17 w Arena Gliwice (Mała Arena). Wstęp to 8 zł od osoby dorosłej, dzieci wchodzą bezpłatnie. O szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia.

Arena Gliwice mieści się przy ul. Akademickiej 50.

Na naszym portalu będziecie mogli wygrać rodzinne wejściówki na targi Treds 4 Kids. Zapraszamy do działu Konkursy.

Kategoria: Wydarzenia