Politechnika Juniora i Seniora

poniedziałek 5 listopada 2018
Kiedy: 
  • sobota 10 listopada 2018
Gdzie: Gliwice
Jeżeli Wasze dziecko składa roboty z kloców LEGO, uwielbia eksperymenty, ma mnóstwo dociekliwych pytań – te zajęcia są dla niego. Rodzice – nie będziecie znudzeni czekali pod drzwiami, ale aktywnie odkrywali świat nauki razem z dzieckiem. Rozpoczyna się kolejny rok akademicki z „Politechniką Juniora i Seniora”.

Politechnika Śląska przygotowała nowy program edukacyjny, zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Zajęcia pozwolą dzieciom razem z rodzicami lub dziadkami odkrywać fascynujący, naukowy świat.

Czym pachną bakterie?

Na te i inne pytania najmłodsi adepci nauki znajdą z pewnością odwiedź podczas zajęć. Dowiedzą się również m.in. jak zaszyfrować pamiętnik oraz spróbują dotknąć kolor. „Politechnika Juniora i Seniora” to seria wykładów interaktywnych o różnorodnej tematyce. Nie zabraknie zajęć warsztatowych, podczas których teoria przekuje się w praktykę. Zajęcia będą zachęcać do współpracy pomiędzy dziećmi, a dorosłymi.

ECO-Rzeźby

Pierwsze tegoroczne zajęcia odbędą się 10 listopada o godz.10 na Wydziale Architektury. Będą to warsztaty z ECO-Rzeźby. Formularz zgłoszeniowy pojawi się 6 listopada o godz.12 na profilu Fb. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 6 – 12 lat. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje rejestracja, za pośrednictwem strony. Zajęcia są bezpłatne.

Politechnika Śląska mieści się przy ul. Akademickiej w Gliwicach.

Kategoria: Wydarzenia