EKOstyl, EKOrodzina i EKOżywność

poniedziałek 5 listopada 2018
  • Targi Ekostyl 2018 odbędą się 16-18 listopada w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
    Targi Ekostyl 2018 odbędą się 16-18 listopada w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
  • Podczas targów będzie można kupić ekozabaki, ekoubranka i wiele innych ekologicznych produktów (fot. mat. organizatora)
    Podczas targów będzie można kupić ekozabaki, ekoubranka i wiele innych ekologicznych produktów (fot. mat. organizatora)
  • Rodzice będą mogli zostawić pociechy w przedszkolu Eko Farma, gdzie w formie zabaw poznają ekologiczne zachowania (fot. mat. organizatora)
    Rodzice będą mogli zostawić pociechy w przedszkolu Eko Farma, gdzie w formie zabaw poznają ekologiczne zachowania (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 16 listopada 2018 - niedziela 18 listopada 2018
Targi Ekostyl 2018 to największa na południu Polski impreza branżowa. To zdrowe, naturalne produkty, ciekawe warsztaty i wykłady, m.in. o alergii czy leczeniu żywieniem. Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy w przedszkolu Eko Farma, gdzie w formie zabawy dowiedzą się, jak dbać o środowisko.

Impreza ma charakter biznesowy, ale skierowana jest również do indywidualnego odbiorcy. Na miejscu zaprezentowane będą nowe produkty, usługi związane ze zdrowiem. Targi będą składać się z trzech modułów.

EKOżywność

Znajdziemy tu żywność ekologiczną, naturalną oraz regionalną. Na wielu stoiskach będzie można posmakować różnych wyrobów, jak również je zakupić. Atrakcją będzie strefa kulinarna, w której będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych, które na koniec będzie można skosztować.

EKOstyl

To oferta produktów i usług wspierających zdrowy styl życia. Znajdziemy tu porady odnośnie naturalnych terapii, producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, suplementów diety. Dowiemy się również jak aktywnie i zdrowo można wypoczywać.

EKOrodzina

Ta ekspozycja dedykowana jest dla kobiet zainteresowanych zdrowym stylem życia. Mamy znajdą tu naturalne produkty dla dzieci. Dla najmłodszych zwiedzających atrakcją z pewnością będzie Eko Farma. To tu będzie można zostawić pociechę pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy nauczą w formie gier i zabaw zdrowych, ekologicznych zachowań.

Targi EKOstyl to również wykłady, prelekcje i warsztaty. Na niektóre trzeba się zarejestrować wcześniej na stronie www.targiekostyl.pl. Wśród poruszanych tematów będzie zdrowa żywność, zioła dla zdrowia, smog elektromagnetyczny, czy też naturalne metody dla zdrowia i urody.

Impreza odbędzie się 16-18 listopada w godz. 10-18 w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem (ul. Karbowej 26) w Bielsku-Białej. Wstęp to 5 zł. E-bilet – bezpłatne wejście będzie dostępne do 9 listopada.

O szczegółach przeczytacie na Fb.

Kategoria: Wydarzenia