Święto Niepodległości na Śląskim

wtorek 6 listopada 2018
  • Impreza z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 11 listopada na Stadionie Śląskim w Chorzowie (fot. mat. organizatora)
    Impreza z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 11 listopada na Stadionie Śląskim w Chorzowie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 11 listopada 2018
Gdzie: Chorzów
Wystawa militariów, koncert Miuosha, pokazy laserowe oraz liczne konkursy i atrakcje – tak zapowiada się Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na rodzinnym pikniku będzie można zobaczyć pokaz musztry paradnej (godz.12.10-12.25) i wystawę militariów. Dzieci pobawią się w strefie z dmuchańcami i na strzelnicy laserowej. Imprezie towarzyszyć będą występy m.in. Zespołu Pieśni i Tańca Silesianie, orkiestr dętych, a w finale posłuchać będzie można Miuosha (godz.17.30-18.30). Na zakończenie odbędą się pokazy laserowe. Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim to również doskonała okazja do zwiedzenia obiektu i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na jego trybunach. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami.

Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim odbędzie się 11 listopada w godz. 12-19. Wydarzenie odbędzie się na Placu Europejskim – wejście bramami 3,4 i 5. Szczegółowy plan imprezy znajdziecie na stronie organizatora. Wstęp jest bezpłatny.

Stadion Śląski mieści się przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia