Dyskoteka na lodowisku

środa 7 listopada 2018
  • Łyżwy uczą koordynacji, równowagi oraz wyrabiają prawidłową postawę (fot. pixabay)
    Łyżwy uczą koordynacji, równowagi oraz wyrabiają prawidłową postawę (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 17 listopada 2018
Gdzie: Sosnowiec
Łyżwowe szaleństwo czas zacząć i to w jakim stylu. Na dobry początek sezonu dyskoteka na lodowisku. Zapowiada się fantastyczna zabawa dla całych rodzin. Wśród dodatkowych atrakcji: bal przebierańców, animacje i wiele innych.

Łyżwy to sport zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To nie tylko dobra zabawa, ale również wiele zdrowotnych korzyści. Jazda angażuje wiele mięśni, m.in. nóg, brzucha, a nawet grzbietu. To ważne dla tych, którym dokuczają bóle pleców. Łyżwy uczą koordynacji, równowagi oraz wyrabiają prawidłową postawę – prostych pleców.

Ślizgawka i dyskoteka

Fani jazdy na łyżwach mogą rozpocząć sezon w tanecznych rytmach. 17 listopada odbędzie się dyskoteka na lodowisku oraz bal przebierańców. Chętni mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie. Dodatkowe atrakcje to: animacje dla dzieci i dorosłych, fotobudka oraz upominki dla każdego uczestnika. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia łyżew.

Impreza odbędzie się w godz. 18–20 na Stadionie Zimowym w Sosnowcu (ul. Zamkowa 4). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia