Dziwactwa Mistrza Bulbulasa – teatr baniek mydlanych

piątek 8 lutego 2019
  • Teatr Baniek Mydlanych to niezapomniane show dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
    Teatr Baniek Mydlanych to niezapomniane show dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 marca 2019
  • niedziela 10 marca 2019
Gdzie: Katowice
Barwne kostiumy, scenografia oraz dekoracje, a przede wszystkim wszechobecne bańki mydlane w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach - to wszystko składa się na unikalne widowisko dla dzieci, które będziecie mogli obejrzeć niebawem w Katowicach.

„Dziwactwa mistrza Bulbulasa” to widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce. Tym razem z urzekającym profesorem i jego uczniami spotkają się mieszkańcy Wrocławia, Nysy, Warszawy, Łodzi, Lublina, Częstochowy i Katowic.

Bul-Bul szkoła, Bulmobil i Mydlaneczka

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki. To również niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do… ogromnej bańki mydlanej!

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej zabawy. Show polecane jest całym rodzinom, szczególnie dzieciom w wieku 4-10 lat. Odbędzie się 10 marca o godz. 13 i 15 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26). Cena biletów uzależniona jest od miejsca i wynosi od 30 do 60 zł. Więcej o wydarzeniu przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia