Dzień Nowej Zelandii – rodzinna gra edukacyjna

środa 14 listopada 2018
  • Dzięki rodzinnej grze edukacyjnej, zorganizowanej w MOK w Żorach, dzieci poprzez zabawę poznają ten piękny kraj (fot. mat. organizatora)
    Dzięki rodzinnej grze edukacyjnej, zorganizowanej w MOK w Żorach, dzieci poprzez zabawę poznają ten piękny kraj (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 17 listopada 2018
Gdzie: Żory
Podróż do Nowej Zelandii - to możliwe. Do tego odległego, pięknego kraju przeniesie Was rodzinna gra. Dzieciaki doświadczą magii maoryskich tatuaży, zatańczą taniec haka, czy też dokonają wybuchu wulkanu. Udział w grze jest bezpłatny.

Rodzinna gra edukacyjna realizowana jest w ramach Festiwalu Podróży i Nauki Opinie 2018 w Żorach. W tym roku uczestnicy wyruszą w podróż do Nowej Zelandii.

Rodzinna gra

17 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury festiwal rozpocznie rodzinna gra edukacyjna. O godz. 14.45 rozpocznie się rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona, do 100 pierwszych dzieci). Dzieci wraz z opiekunami otrzymają pakiet startowy. Następnie o godz. 15 na dużej sali poznają zasady gry i w podziale na grupy rozpoczną warsztaty. A na nich m.in. złożą geograficzne puzzle, pobawią się w nowozelandzkie wycinanki, zagrają w teatrze cieni. Na każde dziecko, które weźmie udział we wszystkich warsztatach będzie czekała nagroda. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie kącik „Z kredką dookoła świata” (od godz.15).

Podróż do Nowej Zelandii

Festiwal Podróży i Nauki Opinie rozpocznie się o godz. 17. Na uczestników będą czekać ciekawe prezentacje. Tematem pierwszej z nich będzie rodzinna podróż camperem przez Nową Zelandię. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na Fb.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach (Dolne Przedmieście 1). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia