Wege festiwal

środa 14 listopada 2018
  • Wege Festiwal to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w zdrowe, naturalne produkty od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
    Wege Festiwal to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w zdrowe, naturalne produkty od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 24 listopada 2018 - niedziela 25 listopada 2018
Gdzie: Katowice
Jeżeli szukacie oryginalnych prezentów i dań świątecznych, z pewnością znajdziecie je na Wege Festiwalu. To najlepsza polska wege kuchnia, wyjątkowa moda oraz produkty dla dzieci.

Wege Festiwal to okazja do spróbowania kuchni polskich wege restauracji i blogerów, którzy zaserwują przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, wege odsłony domowych dań, zupy, kuchnie świata, desery, ciasta, ciasteczka. Targi to również okazja do zakupienia produktów, które na co dzień nie są dostępne w sklepach, takich jak przyprawy, przetwory, słodycze. Młodzi projektanci zaprezentują ubrania bez dodatków skór i futer. Na festiwalu będą również naturalne kosmetyki, produkty dla dzieci.

Wege Festiwal odbędzie się 24 listopada w godz. 12-20 oraz 25 listopada w godz. 12-18 w Galerii Szyb Wilsona w Katowicach (ul. Oswobodzenia 1). Wstęp jest bezpłatny.

Informację o festiwalu znajdziecie na Fb.

Kategoria: Wydarzenia