Chorzowski Jarmark Świąteczny

wtorek 27 listopada 2018
  • Chorzowski Jarmark Świąteczny odbędzie się 7-9 grudnia, ale już od czwartku 6 grudnia będzie się wiele działo w Parku Hutników (fot. mat. organizatora)
    Chorzowski Jarmark Świąteczny odbędzie się 7-9 grudnia, ale już od czwartku 6 grudnia będzie się wiele działo w Parku Hutników (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 6 grudnia 2018 - niedziela 9 grudnia 2018
Gdzie: Chorzów
Strojenie choinki, wspólne śpiewanie, koncerty, zabawy dla dużych i małych oraz możliwość zakupu niepowtarzalnych prezentów świątecznych - to tylko niektóre atrakcje zbliżającego się Chorzowskiego Jarmarku Świątecznego.

Wydarzenie to 4 dni atrakcji dla dzieci i rodziców. Odwiedzający jarmark będą mogli zakupić piękne ozdoby świąteczne, wyroby regionalne, rękodzieła. Na najmłodszych gości będzie czekać bezpłatna karuzela oraz warsztaty świąteczne - „Fabryka Prezentów”. Wspólnie spędzony czas będzie można uwiecznić na zdjęciu z fotobudki.

Strojenie choinki i kolędowanie

Imprezę rozpocznie 6 grudnia Miejskie Strojenie Choinki w Parku Hutników (od ul. Powstańców). Kolejne dni upłyną pod znakiem świątecznych zakupów, koncertów oraz zabawy. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, lodowych eksperymentach oraz magicznej podróży dookoła świata z Mikołajem. Na scenie pojawią się Mirosław Szołtysek, Góralska hora, Teatr Rozrywki z kolędami, Conrado Yanez oraz Eleni.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Chorzowski Jarmark Świąteczny rozpocznie się 6 grudnia o godz.17 i potrwa do godz. 20 w niedzielę 9 grudnia. Impreza odbędzie się w Parku Hutników (obok Pałacu Ślubów) w Chorzowie.

Dokładny program wydarzenia znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia