Weekend z gwiazdami

środa 28 listopada 2018
  • Maja Sablewska, Daria Ładocha i Jankes - to nie wszystkie gwiazdy, które zawitają do galerii Libero w weekend (fot. mat. organizatora)
    Maja Sablewska, Daria Ładocha i Jankes - to nie wszystkie gwiazdy, które zawitają do galerii Libero w weekend (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 30 listopada 2018 - niedziela 2 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Nadzwyczajne przepisy zdradzi Julia Cymbaluk – zwyciężczyni Master Chef Junior. Katarzyna Bosacka poradzi, jak wybierać produkty spożywcze. Będzie można poćwiczyć z Qczajem oraz zobaczyć metamorfozy Mai Sablewskiej. To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na Was w weekend.

Gospodarzami wydarzenia będą Patrycja Kazadi i Jankes. Weekend w katowickim Libero to nie tylko spotkania z gwiazdami, ale również niezliczone atrakcje dla każdego.

Zabawki z tektury, drony i tor wyścigowy

Imprezie będzie towarzyszyć specjalnie stworzona strefa gamingowa, masaże, warsztaty nadruków i przerabiania ubrań na modne. Dla dzieci przygotowano niesamowite zajęcia, jak budowanie zabawek z tektury, konstruowanie maszyn, tor wyścigowy, wymarzone zabawki, drony, roboty oraz auta RC.

Kids Kitchen i Daria Ładocha

Piątek 30 listopada zapowiada się kulinarnie. Tajniki pysznej diety podczas warsztatów zdradzi Daria Ładocha – mistrzyni zdrowego gotowania (godz. 16.30 i 19.05). Do kuchni Master Chefa zabiorą Was: Julia Cymbaluk, Zuzia Buła i Mateusz Guncel (godz. 12.15 i 15.00). O zdrowym odżywianiu będzie można porozmawiać z Katarzyną Bosacką (godz. 13.45 i 18.00).

Na sportowo z Ignaczakiem

W sobotę 1 grudnia do ćwiczeń zachęci trener Qczaj (godz. 12.15 i 14.15), a sportowych emocji dostarczą Tomasz Zimoch i medalista siatkarski – Krzysztof Ignaczak (godz. 12.35 i 15.00). Tego dnia zostanie rozegrany wielki mecz pomiędzy Patrycją Kazadi a „Igłą” - Krzysztofem Ignaczakiem i gośćmi (godz. 17.15). Wśród dodatkowych sportowych atrakcji tego dnia będzie turniej w piłkarzyki w strefie gamingowej (godz. 14.35).

Moda z Mają Sablewską

Niedziela 2 grudnia upłynie pod znakiem mody. Dzień rozpocznie się od metamorfoz wybranych klientek (godz.12.15 i 13.40). To również możliwość spotkania Macieja Maniewskiego – fryzjera gwiazd (godz. 12.40 i 14.45) i otrzymania porad o profesjonalnego barbera (godz.16).

Weekend gwiazd potrwa od 30 listopada do 2 grudnia w Libero Katowice (ul. Kościuszki 229). Dokładny plan imprezy znajdziecie na stronie galerii

Kategoria: Wydarzenia