Spotkanie z Mikołajem i alpakami

czwartek 29 listopada 2018
  • Mikołaj będzie zabawiał dzieci, do alpak będą się one mogły przytulić, będzie też możliwość obejrzenia spektaklu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" (fot. mat. organizatora)
    Mikołaj będzie zabawiał dzieci, do alpak będą się one mogły przytulić, będzie też możliwość obejrzenia spektaklu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 6 grudnia 2018
Mikołaj wraz z elfami i alpakami odwiedzi Tarnowskie Góry. W specjalnie przygotowanej wiosce jego imienia nie zabraknie wielu atrakcji dla najmłodszych. Dzieci otrzymają prezenty, przejadą się saniami lub obejrzą świąteczne hity kinowe.

W wiosce Mikołaja zlokalizowanej pod Ratuszem Tarnowskich Gór, święty wraz z pomocnikami pojawi się o godz. 15.30. Dzieci będą mogły wziąć udział w ciekawych animacjach i konkursach. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejażdżki saniami. Mikołaj będzie przekazywać prezenty (które wcześniej dostarczą rodzice), cukierki i pierniczki dla łasuchów.

Alpaki i filmowe mikołajki

To nie wszystkie atrakcje, jakie będą czekać na najmłodszych. O godz. 15 przed Tarnogórskim Centrum Kultury będzie można pogłaskać lub przytulić sympatyczne alpaki. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły również zobaczyć animację „Poczta Świętego Mikołaja” (godz. 16) oraz „Dziadka do orzechów i cztery królestwa” (godz. 18.30). Seanse odbędą się TCK i są odpłatne (13/16 zł). Bilety można zakupić na stronie tck.net.pl.

Tarnogórską wioskę Mikołaja będzie można odwiedzić 6 grudnia w godz. 15-18.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (za wyjątkiem seansów filmowych).

O wydarzeniu przeczytacie na stronie Tarnowskich Gór.

TCK mieści się przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach.

Kategoria: Wydarzenia