Mikołajkowy dzień ze sportem

środa 5 grudnia 2018
  • Mikołajkowy Dzień Otwarty w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej zaplanowano na 8 grudnia (fot. mat. organizatora)
    Mikołajkowy Dzień Otwarty w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej zaplanowano na 8 grudnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 grudnia 2018
Gdzie: Sosnowiec
Minimaraton fitness, zumba, zajęcia jumping frog, gry i zabawy w wodzie, konsultacje z trenerami i konkurencje siłowe - to bezpłatne atrakcje przygotowane przez Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej.

Impreza organizowana jest w ramach programu „Bliżej siebie - radość życia!" na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Sosnowca. W ramach wydarzenia odbędą się liczne aktywności sportowe - zaplanowano m.in. zumbę dla dzieci, zabawy i konkursy w wodzie z Mikołajkową Szkołą Pływania, Maraton Fitness, a także konkurencje wytrzymałościowo-siłowe. Odbędą się też szybkie zawody i bicie rekordów m.in. w podciąganiu na drążku, utrzymaniu przysiadu izometrycznego czy trzymanie ciężaru na wyprostowanych ramionach. Dodatkowo będzie możliwość konsultacji z trenerami fitness.

Mikołajkowy Dzień Otwarty odbędzie się 8 grudnia w godz.  9-16 w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej, przy ul. Hubala-Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu. Udział jest bezpłatny

Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia