Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy

poniedziałek 10 grudnia 2018
  • Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 14-16 grudnia (fot. mat. organizatora)
    Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 14-16 grudnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 14 grudnia 2018 - niedziela 16 grudnia 2018
Oryginalne rękodzieło, swojskie produkty, dobra muzyka, bezpłatna karuzela, przejażdżki bryczką i świąteczne warsztaty kulinarne z finalistą programu MasterChef – 14 grudnia w Tarnowskich Górach rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Tarnowskie Góry organizują jarmark po raz szósty. Przez 3 dni na uczestników kiermaszu będą czekać stoiska z jedzeniem, grzanym winem i artykułami świątecznymi. Odbędzie się też szereg występów artystycznych, m.in. duetu akordeonowego Bracia Szindler czy TG Big Band. Nie zabraknie atrakcji kulinarnych: w sobotę odbędzie się pokaz przygotowania potrawy świątecznej i wspólne lepienie uszek, które poprowadzi Mateusz Guncel - finalista 6. edycji programu MasterChef, a w niedzielę warsztaty dekorowania pierników z Tortową Królową Sweet Decor. Na dzieci czekać będą animatorzy, którzy zorganizują m.in. warsztaty ozdabiania styropianowych bombek i tworzenia łańcuchów choinkowych. Podczas jarmarku będzie można zrobić sobie zabawne zdjęcie w fotobudce lub przejechać bryczką. Do dyspozycji najmłodszych będzie też bezpłatna karuzela. Świąteczny klimat z pewnością udzieli się wszystkim, a wizyta Świętego Mikołaja będzie miłą niespodzianką dla najmłodszych.

Jarmark odbędzie się na Rynku w Tarnowskich Górach. Początek w piątek 14 grudnia o godz. 15. Tego dnia będzie można korzystać z atrakcji na Rynku do godz. 21.30. W kolejne dni (15 i 16 grudnia) jarmark czynny będzie od 10 do 21.30. Wstęp wolny. Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia