Świąteczny weekend familijny w Kosmosie

środa 12 grudnia 2018
  • Kadr z filmu „Poczta Świętego Mikołaja” (fot. mat. kina Kosmos)
    Kadr z filmu „Poczta Świętego Mikołaja” (fot. mat. kina Kosmos)
Kiedy: 
  • sobota 15 grudnia 2018 - niedziela 16 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Jesteście zmęczeni przygotowaniami do świąt? - możecie odpocząć i zrelaksować się w kinie z całą rodziną. Na dużym ekranie zagości świąteczny repertuar: „Poczta Świętego Mikołaja”, „Czarodziejka Lili ratuje Święta” oraz klasyka kina „Brzdąc” Charliego Chaplina.

„Świąteczny weekend familijny” to pokazy filmowe dla całych rodzin w katowickim Kinie Kosmos. W sobotę 15 grudnia o godz. 16 będzie można zobaczyć hiszpańsko-kolumbijską, pełną przygód animacje dla dzieci - „Poczta Świętego Mikołaja”. W niedzielę 16 grudnia o tej samej godzinie widzowie przeniosą się do świata magii za sprawą niemieckiego filmu familijnego „Czarodziejka Lili ratuje Święta”. Tego dnia tradycyjnie odbędą się filmowe popołudnie dla dzieci (godz. 15). Na ekranie najmłodsi zobaczą kultowego Bolka i Lolka, Reksia oraz Misia Uszatka. Film, który rozśmieszy i wzruszy całą rodzinę to z pewnością „Brzdąc” Charliego Czaplina. Projekcje wraz z prelekcją w ramach Klubu Filmowego Ambasada będzie można zobaczyć o godz. 18.30.

Ceny biletów to: 8 zł – filmowe popołudnie dla dzieci, 15 zł i 17 – film „Poczta Świętego Mikołaja” oraz „Czarodziejka Lili ratuje Święta”, 12 zł i 14 zł - „Brzdąc”. Bilety zakupicie w kasie kina lub na www.filmowa.net.

Kino Kosmos znajduje się przy ul. Sokolskiej 66 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia