Święto kina z Maszą

czwartek 13 grudnia 2018
  • Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
    Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
Kiedy: 
  • niedziela 16 grudnia 2018
W weekend obchodzimy Święto Kina. Filmowe Poranki dla dzieci również przyłączają się do akcji. Tym razem na ekranie zagoszczą Bajeczki Maszy. Sympatyczna dziewczynka przedstawi zupełnie nowe wersje znanych i lubianych bajek. Seans poprzedzą konkursy i zabawy.

W niedzielę 16 grudnia mała bohaterka słynnego serialu „Masza i Niedźwiedź” zabierze widzów w świat bajek. Na ekranie zobaczymy m.in. Wilka i siedem koźlątek, Jasia i Małgosię i Czerwonego Kapturka. Urocza dziewczynka pomiesza wątki i postaci, a efektem będzie zaskakujący zwrot akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał. Zapowiada się mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Seans odbędzie się 16 grudnia o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Projekcje filmów mają ściszony dźwięk w stosunku do standardowej głośności oraz pozostawione na cały seans przyciemnione światła. Z okazji Święta Kina cena biletu wynosi jedynie 12 zł.

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej mieści się przy ul. Jana III Sobieskiego, kino Helios w Katowicach - przy ul. ul. Kościuszki 229 (galeria Libero).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje