Świąteczna ciężarówka Coca-Coli na Śląsku

środa 12 grudnia 2018
  • Świąteczna ciężarówka Coca-Coli robi nie lada wrażenie nie tylko na dzieciach (fot. mat. organizatora)
    Świąteczna ciężarówka Coca-Coli robi nie lada wrażenie nie tylko na dzieciach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 19 grudnia 2018
Gdzie: Rybnik
Ciężarówki Coca-Coli tradycyjnie wyruszyły w trasę. Na Śląsku zatrzymają się w Rybniku. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji, jak wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja i oczywiście spotkanie ze Świętym.

Świąteczne ciężarówki z pewnością zrobią wrażenie na niejednym dziecku, ale i dorosłym. 18 grudnia w godz. 16-20 na Rynku w Rybniku będzie można wziąć udział w atrakcjach i niespodziankach przygotowanych z tej okazji. Fani VR będą mogli wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja. Dla miłośników Coca-Coli będzie możliwość stworzenia spersonalizowanej puszki. Nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Oczywiście będzie można spotkać Mikołaja, który będzie przyjmował w specjalnie przygotowanym pokoju. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje