Gwiazdy na Jarmarku w Tychach

czwartek 13 grudnia 2018
  • 14 grudnia na Placu Baczyńskiego w Tychach stanie scena i kramy ze swojskim jedzeniem i ozdobami świątecznymi (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
    14 grudnia na Placu Baczyńskiego w Tychach stanie scena i kramy ze swojskim jedzeniem i ozdobami świątecznymi (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
Kiedy: 
  • piątek 14 grudnia 2018 - niedziela 16 grudnia 2018
Gdzie: Tychy
Koncerty: Enej, Janusza Radka, Haliny Mlynkovej, gotowanie z Mateuszem Gesslerem, występy teatralne, warsztaty i animacje dla dzieci – tak pokrótce można opisać Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach.

Jarmark będzie gościć na Placu Baczyńskiego przez trzy dni. 14 grudnia imprezę rozpocznie konkurs na strojenie choinek (godz.15-15.30). Tego dnia dzieci będą mogły zobaczyć przedstawienie „O!Choince” Teatru Lufcik na Korbkę (godz.15.30-17). Wspólnie będzie można ugotować małe co nieco z Mateuszem Gesslerem (godz.17.30-19.15), a na scenie wystąpi Janusz Radek (godz.19.30). W sobotę 15 grudnia Teatr TRIP przedstawi „Niesamowite przygody Ruperta Greena” (godz.15-16). Na dzieci tego dnia będą czekać zabawy, warsztaty i animacje. Będzie można też wysłuchać koncertu Haliny Mlynkovej (godz.19.30). Ostatni dzień Jarmarku upłynie na warsztatach dziecięcych, kolędach oraz wielkim finale – koncercie zespołu Enej (godz.19). Wszystko to przy zapachu pierników, grzańca i innych smakołyków, które o tej porze roku tak wspaniale smakują. Będzie też możliwość zakupu ręcznie robionych ozdób świątecznych i prezentów.

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 14-16 grudnia w godz. 15-21 na Placu Baczyńskiego w Tychach. O szczegółach wydarzenia przeczytacie na stronie kultura.tychy.pl .

Kategoria: Wydarzenia