Koło fortuny z prezentami i interaktywna, słodka ciężarówka

poniedziałek 17 grudnia 2018
  • Świąteczny Konwój Radia Zet to koncerty, warsztaty i mnóstwo zabawy dla całych rodzin (fot. mat. organizatora)
    Świąteczny Konwój Radia Zet to koncerty, warsztaty i mnóstwo zabawy dla całych rodzin (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 22 grudnia 2018 - niedziela 23 grudnia 2018
Gdzie: Ustroń
Na Rynku w Ustroniu zaparkuje Świąteczny Konwój Radia Zet. Impreza wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój: muzyką, iluminacjami świetlnymi, konkursami i zabawami. Dla dzieciaków będzie wyznaczona strefa z Listami do Świętego Mikołaja.

Ekipa Radia Zet, tym razem odwiedzi Ustroń. Wśród atrakcji znajdziecie mennicę, w której będzie można wybić pamiątkową, świąteczną monetę, fotobudkę, czy też magiczne koło fortuny z prezentami. Impreza to również świąteczne karaoke. Ponadto do konwoju przyłączyła się interaktywna ciężarówka, z pysznymi słodyczami – Wawel Truck oraz Narciarska Strefa Radia Zet.

Na rynku ulepimy również wigilijne uszka. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach 22 grudnia o godz.12.30. Imprezie towarzyszyć będą występy lokalnych zespołów, jak Tekla Klebetnica, czy też Estrada Ludowa „Czantoria”.

Świąteczne studio Radia Zet będzie gościć na ustrońskim rynku 22 grudnia w godz. 12-19 oraz 23 grudnia w godz. 10-17. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje