Kolędowanie pod ziemią

czwartek 20 grudnia 2018
  • Kolędowanie 170 metrów pod ziemią to nie lada atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych (fot. mat. organizatora)
    Kolędowanie 170 metrów pod ziemią to nie lada atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 6 stycznia 2019
Gdzie: Zabrze
Lubicie kolędy? Jeżeli tak, możecie ich wysłuchać w wyjątkowym miejscu - 170 metrów pod ziemią. Gościem specjalnym będzie Józef Skrzek. Nie zabraknie wielkiego wspólnego śpiewania.

Święta to czas, kiedy kolędy rozbrzmiewają wszędzie. Jednak nie każdy miał okazję zaśpiewać je pod ziemią. Teraz to możliwe. W Kopalni Guido odbędzie się „Górnicze Kolędowanie”. Rozpocznie je msza w Kaplicy św. Barbary, a po niej odbędzie się wielkie, wspólne śpiewanie. Gościem specjalnym będzie Józef Skrzek.

Zaśpiewać kolędy po ziemią będzie można 6 stycznia o godz. 19. Zjazdy rozpoczną się o godz. 18. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 322714077 (ilość miejsc jest ograniczona).

Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kopalnia Guido mieści się przy ul. 3 Maja w Zabrzu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pexels

Rok 2018 dobiega końca. Był to rok obfity w nowości książkowe dla dzieci. Zobaczcie, które tytuły zasługują, wg nas, na miano najlepszych. Wiele z nich recenzowaliśmy. Są też perełki, których do tej pory na naszym portalu nie widzieliście. Niektóre książki to pozycje nieoczywiste i niepozorne, ich lektura dostarczyła nam jednak niezapomnianych wrażeń.

Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku