Strażak Sam i wielki pożar

czwartek 27 grudnia 2018
  • Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
    Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 30 grudnia 2018
Na kolejną porcję filmowych niespodzianek zaprasza kino Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. W niedzielę 30 grudnia będzie można spotkać się ze Strażakiem Samem i przekonać się, jak poradzi sobie z żywiołem – pożar w Pontypandy będzie wyzwaniem.

W niedzielę 30 grudnia dzieci będą mogły obejrzeć film pt. „Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy”.  To pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom miasteczka w rozwiązywaniu ich problemów.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Sale kinowe są przystosowane do przyjęcia małych widzów (od 3 lat) – dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, jest lekki półmrok, dzięki czemu dzieci czują się pewniej. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej mieści się przy ul. Jana III Sobieskiego, kino Helios w Katowicach - przy ul. ul. Kościuszki 229 (galeria Libero).

Kategoria: Wydarzenia