Future Artist – bezpłatne warsztaty

piątek 28 grudnia 2018
  • Wszystkie prace dzieci z warsztatów są wystawiane w Galerii Ściana Sztuki Dziecka w Centrum Kultury im. K. Bochenek (fot. mat. organizatora)
    Wszystkie prace dzieci z warsztatów są wystawiane w Galerii Ściana Sztuki Dziecka w Centrum Kultury im. K. Bochenek (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 12 stycznia 2019
Gdzie: Katowice
Ruszyły zapisy na całoroczne, artystyczne warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. Ceramika, malarstwo, wycieczki miejskie, współpraca z artystami i liczne wystawy to tylko niektóre z atrakcji przygotowane w projekcie.

Future Artist to całoroczny program systematycznej i różnorodnej edukacji twórczej dla dzieci i młodzieży. To eksperymentalne warsztaty w galeriach sztuki, m.in. współpraca z Galerią Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach, Galerią Rondo Sztuki w Katowicach, Muzeum Historii Katowic, Muzeum Śląskim oraz Akademią Sztuk Pięknych. Wszystkie prace dzieci z warsztatów są wystawiane i pokazywane szerokiej publiczności na wystawach w Galerii Ściana Sztuki Dziecka w Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach.

Zajęcia odbywać się będą w soboty o godz. 10 w Pokoju Sztuki Dziecka w Mieście Ogrodów, przy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. Pierwsze już 12 stycznia. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc - ograniczona. Obowiązują zapisy: Ewa Kokot, pasja2@vp.pl, tel. 609 687 401. Więcej przeczytacie na stronie Miasta Ogrodów.

 

Kategoria: Wydarzenia