Food trucki, koncerty i zumba na Finale WOŚP w Mikołowie

środa 9 stycznia 2019
  • Podczas imprezy w Mikołowie, jak w całym kraju, będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych (fot. mat. organizatora)
    Podczas imprezy w Mikołowie, jak w całym kraju, będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 stycznia 2019
Gdzie: Mikołów
Food trucki, animacje dla dzieci, koncert zespołu Sami i 27-kilometrowa trasa rowerowa w kształcie serca – w Mikołowie będzie się wiele działo w najbliższy weekend. Wszystko po to, by pomóc dzieciom.

Podczas tegorocznego WOŚP w Mikołowie będzie się działo, m.in. dla wszystkich biegaczy i fanów nordic walking, o godz. 11 wyruszy bieg, którego trasą będą chodniki wokół mikołowskiego rynku. Zagrają zespoły IKSY i SAMI, odbędą się też animacje dla dzieci i zumba dla całych rodzin. Dodatkową atarkcją będzie możliwość przejechania (o godz. 13) razem z grupą O'rety Team rowerami z Rynku 27-kilometrową trasę w kształcie serca. Jak mawia Jurek Owsiak: "Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!". Celem WOŚP jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Impreza odbędzie się 13 stycznia o godz. 11 na Rynku w Mikołowie. Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia