Bajka o księciu i złym smogu

poniedziałek 14 stycznia 2019
  • "Bajka o księciu i złym smogu" została przygotowana z myślą o edukacji ekologicznej dzieci (fot. mat. organizatora)
    "Bajka o księciu i złym smogu" została przygotowana z myślą o edukacji ekologicznej dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 20 stycznia 2019
Gdzie: Katowice
W królestwie księcia Apsika pojawiła się wstrętna choroba – katar. Okazuje się, że odpowiedzialny za niego jest pewien wstrętny potwór – a dokładnie smog. Czy dzielne Rycerki pomogą księciu? Tego dowiecie się podczas przedstawienia w Teatrze Gry i Ludzie.

Bajka została przygotowana z myślą o edukacji ekologicznej najmłodszych. To odpowiedź na walkę ze smogiem w województwie śląskim. Autorem scenariusza i reżyserem jest Michał Piotrowski. Spektakl jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Potwór smog

Książe Apsik złapał wstrętną chorobę – katar. Z pomocą mądrej Doktorki władca odkrywa, że odpowiedzialny za to jest pewien potwór. Na ratunek księciu przybywają kolejne dzielne Rycerki, co powoduje szereg zabawnych i mądrych zdarzeń. Spektakl pokazuje młodym widzom, jak wcielać w życie pozytywne zachowania, które niwelują smog i jak dbać o dobro naszej planety.

„Bajkę o księciu i złym smogu” będzie można zobaczyć 20 stycznia o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (Al. Niepodległości 2). Przedstawienie trwa około 45 min. Cena biletów to 20 zł - jednoosobowy i 60 zł rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji można dokonywać poprzez maila – rezerwacja@gryiludzie.pl, telefonicznie pod nr 501 395 069 (również sms).

Kategoria: Wydarzenia