Poznaj świat emocji swojego dziecka z Dorotą Zawadzką

środa 16 stycznia 2019
Kiedy: 
  • środa 23 stycznia 2019
Gdzie: Katowice
Warsztaty w ramach akcji edukacyjnej „Widzę, słyszę, czuję, wiem” poznaj świat emocji swojego dziecka będą gościć w Katowicach. Poprowadzi je Dorota Zawadzka – znana „Superniania”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wykłady dla rodziców prowadzone są przez Dorotę Zawadzką w sześciu miastach w Polsce. Podczas warsztatów ekspert uświadamia rodziców, jak ważne jest wsparcie rozwoju inteligencji emocjonalnej u dzieci i jaki to ma wpływ na przyszłość dziecka.

Widzę, słyszę, czuję, wiem

To program dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Pozwala zdobyć wiedzę na temat tego, jak rozwijać inteligencję emocjonalną dzieci oraz jak spędzać z nimi czas. Wspólne chwile powinny wspierać rozwój zmysłów, uczyć je rozpoznawania i kontrolowania emocji, rozwijać ich umiejętności społeczne i komunikacyjne, uczyć empatii oraz radzenia sobie ze stresem.

Bezpłatny wykład odbędzie się 23 stycznia w godz.17-19.30 w Park Inn by Radisson w Katowicach (ul. Bytkowska 1a). W warsztatach uczestniczą tylko rodzice, bez dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kategoria: Wydarzenia