Klub Taty z ciekawymi tematami

czwartek 17 stycznia 2019
  • Klub taty, to świetny sposób na wymianę doświadczeń rodzicielskich i uzyskanie wsparcia w problemach wychowawczych (fot. pixabay)
    Klub taty, to świetny sposób na wymianę doświadczeń rodzicielskich i uzyskanie wsparcia w problemach wychowawczych (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • czwartek 17 stycznia 2019 - czwartek 28 lutego 2019
Tatusiowie też mają swoje miejsce spotkań, gdzie mogą wymienić się doświadczeniami i problemami związanymi z ojcostwem. To również świetna okazja do nawiązania nowych przyjacielskich relacji.

Klub Taty to inicjatywa, której celem jest zrzeszenie ojców i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń związanych z rodzicielstwem. W kameralnym gronie, przy kawie poruszane będą tematy m.in. emocji, inspiracji oraz relacji. Każdy tata będzie mógł odświeżyć swoje spojrzenie na ojcostwo, wymienić się doświadczeniami, a nawet uzyskać wsparcie. Spotkania są dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie. Zajęcia prowadzi Łukasz Janus – ojciec, coaching manager, entuzjasta świadomego i celowego życia.

Wejściówki kosztują 7 zł. Są do nabycia w kasie biletowej Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Sobieskiego 7). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 285 27 34 wew.21. O wydarzeniu i terminach najbliższych spotkań przeczytacie na stronie klubu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie