Rodzinne zawody lepienia bałwanów

poniedziałek 21 stycznia 2019
  • Na zwycięzców zawodów czekają nagrody oraz tytuł Mistrzów lepienia bałwana (fot. pixabay)
    Na zwycięzców zawodów czekają nagrody oraz tytuł Mistrzów lepienia bałwana (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 26 stycznia 2019
Gdzie: Zabrze
Lubicie zimę i rodzinne szaleństwo na śniegu? Ta impreza jest dla Was. Możecie puścić wodze fantazji i stworzyć bałwana, jakiego jeszcze nikt nie widział – to wszystko na rodzinnych zawodach w Zabrzu.

Lepienie bałwana to dobra zabawa dla całej rodziny. To również okazja do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. 26 stycznia o godz. 12 odbędą się rodzinne zawody lepienia bałwanów na dziedzińcu Szybu Macieja w Zabrzu. Organizatorzy zapewniają węgielki oraz marchewkę do wykończenia śnieżnych postaci. Wszelkie dodatkowe ozdoby każdy uczestnik przynosi sam. Jury wybierze najbardziej zwariowanego, kreatywnego i ciekawego bałwana. Na zwycięzców czekają nagrody oraz tytuł Mistrzów lepienia bałwana. Zapisy drużyn odbywają się pod numerem tel. - 721 455 500 lub mailowo - pr@szybmaciej.pl. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub braku śniegu.

Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Restauracja Szyb Maciej mieści się przy ul Srebrnej w Zabrzu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie