Akademia Pana Kleksa

piątek 25 stycznia 2019
  • Akademia Pana Kleksa potrwa do 27 stycznia (fot. mat. organizatora)
    Akademia Pana Kleksa potrwa do 27 stycznia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 24 stycznia 2019 - niedziela 27 stycznia 2019
Gdzie: Gliwice
Pamiętacie Abrożego Kleksa i jego Akademię? Teraz Wasze dzieciaki mogą wkroczyć do jego bajkowego świata i wziąć udział w ciekawych warsztatach. Nie zabraknie piegów, alchemicznych pokazów i kleksografii.

Dzieci wchodząc do Akademii zostaną zaopatrzone w niezbędne piegi i kotyliony. Na zajęciach nauczą się kleksografii, przeczytają kultowe bajki oraz wspólnie pośpiewają przeboje ze znanych filmów. Odbędą się również pokazy alchemiczne, w wyniku których powstanie słynna zupa Akademii – Jadalna Zupa. Dzieci wykonają również zwierzaki z modeliny, skosztują waty cukrowej oraz cukierków. Do domu każdy uczestnik zabierze pamiątkowy dyplom.

Wejście do budynku Akademii stanie na głównej scenie CH Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Udział w zabawie jest bezpłatny. Akademia Pana Kleksa będzie dostępna od 24 do 28 stycznia w godz. 11-18 w dni powszednie oraz w weekendy w godz. 12-18. Przygoda w świecie Pana Kleksa będzie trwała około godzinę

Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie