Art-ferie w Mediatece

wtorek 29 stycznia 2019
  • W Mediatece odbędą się półkolonie artystyczne (fot. mat. organizatora)
    W Mediatece odbędą się półkolonie artystyczne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 11 lutego 2019
  • piątek 22 lutego 2019
Gdzie: Tychy
To kolejna ciekawa propozycja na spędzenie ferii w mieście. Dzieci wybiorą się na spotkanie ze sztuką. Na zajęciach powstaną małe arcydzieła, ciekawe konstrukcje z klocków, instrumenty. Nie zabraknie zabawy w teatr oraz ciekawych książek dla dzieci.

Biblioferie w Tychach upłyną pod znakiem sztuki. Dzieci wezmą udział w kreatywnych zajęciach plastycznych oraz w zajęciach konstrukcyjnych z wykorzystaniem klocków. Odkryją za pomocą tabletów i literatury tajemnice otaczającego nas świata. Podczas zajęć muzycznych stworzą własne instrumenty. Pobawią się w teatr z wykorzystaniem pacynek i japońskiego teatru obrazkowego. Nie zabraknie głośnego czytania i zabawy z książką w tle.

Zajęcia Art–ferie w Bibliotece Głównej odbywać się będą w ramach półkolonii w dwóch turach: od 11 do 15 lutego oraz 18 do 22 lutego, w godz. 10-13. Na Biblioferie obowiązują zapisy w Dziale dla dzieci (tel. 32 227 83 11) – liczba miejsc jest ograniczona. W poszczególnych filiach biblioteki również będą odbywać się zajęcia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. O szczegółach przeczytacie na stronie biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna – Mediateka mieści się przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie