Czas na wzlot – spektakl stworzony przez dzieci

piątek 1 lutego 2019
  • Przedstawienie współtworzą dzieci pełnosprawne z niepełnosprawnymi (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie współtworzą dzieci pełnosprawne z niepełnosprawnymi (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • środa 6 lutego 2019
Gdzie: Tychy
Przedstawienie powstało w ramach projektu edu.Dance. Współtworzą go dzieci pełnosprawne i niepełnosprawne. Efekt ich ciężkiej pracy będzie można zobaczyć na scenie Teatru Małego w Tychach.

Projekt edu.DANCE ukierunkowany był na prezentację oraz popularyzację innowacyjnych i twórczych metod z obszaru techniki tańca. Dzieci uczestniczyły w zajęciach, na których spędziły wspaniały czas, pełen ruchu, śmiechu, zabawy, ale także ciężkiej pracy. Jej efektem jest spektakl „Czas na wzlot”. Warsztaty prowadziła Sylwia Hefczyńską–Lewandowska, Natalia Dinges oraz Adriana Świątek, które na co dzień są związane w Wydziałem Teatru Tańca w Bytomiu. Projekt był realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu „Myśl w ruchu 2018".

„Czas na wzlot” będzie można zobaczyć 6 lutego o godz. 17 w Teatrze Małym w Tychach (ul. ks. kard. Augusta Hlonda 1). Spektakl jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc w kasie teatru, lub pod numerem tel. 32 227 20 67 w. 27.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie