PupiLove w Katowicach

czwartek 31 stycznia 2019
Kiedy: 
  • niedziela 3 lutego 2019
Gdzie: Katowice
To prawdziwa gratka dla większych i mniejszych fanów czworonogów – targi PupiLove - mnóstwo akcesoriów, smakołyków najwyższej jakości i z różnych stron świata. To też możliwość spotkania ze specjalistami.

Podczas targów będzie możliwość spotkać się z producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie służą radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego pupila. Znajdziecie tu m.in. smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się 3 lutego w godz. 10-18 w samym sercu Katowic, między Spodkiem a Rynkiem, na terenie Galerii Sztuki Współczesnej BWA (Al. Wojciecha Korfantego 6). Są bezpłatne.

Więcej informacji znajdziemy na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia