Bajkomat - maszyna, która daje dzieciom bajki

wtorek 11 lutego 2020
  • Spektakl pt. "Bajkomat" będzie można obejrzeć 31 marca w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. "Bajkomat" będzie można obejrzeć 31 marca w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 16 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna - produkuje bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje... Czy bohaterowie odnajdą sposób, aby go naprawić?

Na ten zabawny i barwny spektakl składają się dwie historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. W przedstawieniu zostały wykorzystane elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Spektakl w reżyserii Ani Kandziory będzie można obejrzeć 16 lutego o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (Al. Niepodległości 2). Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS).

Kategoria: Wydarzenia