Bajkomat - maszyna, która daje dzieciom bajki

poniedziałek 8 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 21 listopada 2021
Gdzie: Katowice
Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna - produkuje bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje... Czy bohaterowie odnajdą sposób, aby go naprawić?

Na ten zabawny i barwny spektakl składają się dwie historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. W przedstawieniu zostały wykorzystane elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Spektakl w reżyserii Ani Kandziory będzie można obejrzeć 21listopada o godz. 15 w Miejskim Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach (ul. Gen. J. Hallera 28). Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Bilety są w cenie 25 zł (jednoosobowy), 75 zł (rodzinny 3+1 gratis). Informacje dotyczące rezerwacji i zakupu biletów można uzyskać drogą mailową - rezerwacja@gryiludzie.pl, telefonicznie – 501 395 069 (również sms) oraz na Fb. Bilety można kupić na stronie Teatru Gry i Ludzie.

Kategoria: Wydarzenia